ליצירת קשר

יש לכם מחמאה או הערה? נשמח מאוד לשמוע מכם
אנא מלאו את טופס - ליצירת קשר

לפרטים נוספים:
03-7444022

פיצה ברמת אביב

פיצה גרינברג - פיצה ברמת אביב המעניקה לתושבי האזור והמבקרים בו את האפשרות ליהנות מפיצה איכותית

רמת אביב ידועה כאחת מהשכונות הנבחרות של העיר שלעולם לא נחה. ברמת אביב ניתן למצוא לא רק אווירה נעימה ואווירה עירונית מטופחת. בשכונה ניתן למצוא גם אוכל מפתיע ופינות חמד שבהחלט שווה לבקר. הפעם נרצה לקחת אתכם לפנינה קולינרית מפתיעה, שלוקחת מאכל אהוב ומוכר, הפיצה, למחוזות אחרים. פיצה ברמת אביב? יש חיה כזאת והיא אפילו טעימה. מאוד.

 

השף של הפיצה

 

באזור רמת אביב צץ ועלה בשנים האחרונות השם גרינברג, שהפך מוכר לחובב האוכל הטוב. תחת המותג גרינברג, בהובלתו של שף הבית, הוקמו פיצריה וגלידריה וגם ביסטרו מצוין. כמתחייב ממותג נחשב, הפיצה של גרינברג איננה סתמית ובוודאי שאיננה נדושה. למעשה, הפיצרייה הינה בית מאפה בסגנון איטלקי אותנטי. במקום תנור שהובא מאיטליה ובו מכינים במקום את מבחר הפיצות הטובות לצד מיני מאפה איטלקיים מקוריים. למה השם גרינברג, אולי תבקשו לדעת. ובכן, זהו שמו של הרחוב בצפון תל אביב בו ממוקם המתחם הקולינרי בו ממוקמת פיצריית גרינברג.

 

פיצה – תמיד מתאימה

 

פיצה יכולה להתאים לכל מצב רוח, לכל זמן. נדירים הם האנשים שיסרבו לפיצה טרייה, טעימה וכמובן גם חמה. אם אתם תושבי האזור, תגלו כי ישיבה במקום יכולה להיות חוויה נעימה. אפשר להתרווח על הספסלים הצמודים לפיצרייה או לקחת מגש של פיצה חמה וטרייה אל אחד מהפארקים המצויים בסמוך. יחד עם זאת, יתכן שתרצו ליהנות גם משירות המשלוחים היעיל. פיצה ברמת אביב שמספקת משלוחים עד לביתכם יכולה להתאים לבני זוג רעבים, למשפחה עם ילדים שרוצים משהו טעים, לקבוצת חברים. הפיצרייה מציעה גם אפשרות לאספקת פיצות לאירועים. כמו כן, יש גם מגוון קינוחים, לרבות גלידות מעשה בית, שמגיעות ישר מהגלידריה הסמוכה, של גרינברג כמובן. 

0.155172