משלוחים

הסיפור שלנו

במתחם הקולינרי, גרינברג 25 באזורי חן, נפתחה PIZZA,
פיצרייה ו- "Rosticceria" (בית מאפה איטלקי) מבית היוצר של קבוצת גרינברג.

 

PIZZA מציעה פיצות איטלקיות קלאסיות ואותנטיות, הנאפות במקום, ומבוססות על מתכונים מקוריים. כמשתמע בבחירה בשם המקום, הפיצות שלנו מוגשות בפשטות הישירה והמוקפדת, האופיינית לחוויה האיטלקית. הפיצות של PIZZA מתאפיינות בתוספות מגוונות, מחומרי גלם טריים, כאשר לאלו מצטרפים שלל מאפים איטלקיים ייחודיים בסגנון "Rosticceria", המיוצרים ונאפים טריים יום ביומו, ומוכרים פחות לקהל הרחב.

 

תפריט ה- PIZZA נבנה על פי קווי המתאר של תרבות האוכל האיטלקית, באופן שיצר שלל גרסאות למאפה המייצג של הגסטרונומיה האיטלקית. הפיצות והמאפים במקום מבוססים על קמח איטלקי בהתפחה מסורתית, המרודד לבצק דקיק ועליו מגוון תוספות, רוטב של עגבניות איטלקיות וגבינת מוצרלה איטלקית אמיתית, איטלקי מכל הכיוונים. כל אלו נאפים בתנור עצים שיובא מאיטליה ונבנה בעבודת יד ממש כמו בכפר באיטליה, במיוחד עבורנו והוא תנור קלאסי לפיצה איטלקית אמיתית.

 

הבצק ב PIZZA נאפה בחום בעירת העצים הטבעית, הנותן את הנשמה לטאבון ולפיצה. מהתנור הממוקם במרכזו של בית המאפה מופקים לא רק פיצות שונות אלא גם שלל מאפים לוהטים וטריים, המוצגים בויטרינה מרהיבה וכוללים בין היתר מיני קלצונה, בוקנציני, פוקצ'ות, פיידיני, פניני, סלטינבוק, קזטייל ועוד.

 

המקום מעוצב בסגנון המאפיות האיטלקיות הפזורות ברחבי איטליה, שהאלמנט המרכזי בהן הוא התנור הענק ממנו מופקים המאפים הטריים מידי יום.