ליצירת קשר

יש לכם מחמאה או הערה? נשמח מאוד לשמוע מכם
אנא מלאו את טופס - ליצירת קשר

לפרטים נוספים:
03-7444022

פיצה הכי טובה בתל אביב

רוצים לטעום את הפיצה הכי טובה בתל אביב? בואו לפיצה גרינברג!

חשבתם שאתם יודעים הכול על פיצה? נדמה לכם שכל הפיצות בתל אביב דומות זו לזו ולא קיימת פיצה שניתן להכתירה בכינוי "פיצה הכי טובה בתל אביב?" אם טרם שמעתם על פיצה גרינברג, הרשו לנו להציג לכם משהו מיוחד, טעים וגם מקורי. לצד פיצות שגרתיות, שיש כמעט בכל מקום, תוכלו למצוא גם פיצות ייחודיות בטעמיהן ובמרקמן. פיצריה הכי טובה בתל אביב? אנחנו כבר גילנו אותה, ומה אתכם?

 

הקפדה שניכרת היטב

 

כדי להבין מה כל כך מיוחד בפיצה גרינברג, הרשו לנו לומר משהו על חומרי הגלם. פיצה טובה, לא פחות מכל ארוחת גורמה, חייבת להתבסס על חומרי גלם טריים ומובחרים. בפיצה גרינברג ההקפדה על כך ניכרת בכל ביס, כאשר גם במתכונים עצמם יש מן היופי. את המתכונים, המבוססים על ידע איטלקי, הגה שף הבית, ששקד לא מכבר על מלאכתו בכמה וכמה מסעדות נחשבות. לצד הפיצות מציעים לסועדים גם מאפיי בית בסגנון איטלקי כגון למשל קלצונה או בוקנציני, פוקצ'ות כמובן וכן גם פניני, פיידיני ואחרים, כולם נאפים כמו הפיצה בתנור אותנטי.

 

פיצות דקות ומוקפדות

 

בגרינברג מעדיפים את הפיצות מעודנות ודקות וכמובן גם מוקפדות. בכל פיצה, מעל רוטב העגבניות הטרי והעשיר נחה לה המוצרלה ומלמעלה – שפע תוספות מעולות. בתור פיצריה הכי טובה בתל אביב תוכלו לבחור לא רק בפיצה הבסיסית וגם לא רק בתוספות שכולם כבר מכירים. רוצים לקבל דוגמאות לתוספות המוצעת? בבקשה – מה דעתכם על פיצה ברוטב עגבניות עם מוצרלה, פרמז'ן, נקניקיות, בצל סגול צ'ילי ואורגנו או פיצה עם מסקרפונה, פטריות, כמהין ופרמז'ן.

0.2365132